Najczęściej zadawane pytania

Być może twoje pytanie też tam jest.

Czy rzęsy są zrobione z sierści zwierzęcej?
Nie, wszystkie nasze produkty są wegańskie i nietestowane na zwierzętach.
Czy możliwe są przesyłki międzynarodowe?
Tak. Obecnie oferujemy wysyłkę do Niemiec, całej UE oraz Szwajcarii. Klienci międzynarodowi mogą wejść na stronę girlgotlashes.com , a nasi szwajcarscy klienci mogą wejść na stronę Zamów girlgotlashes.ch .
Ile wynoszą koszty wysyłki?
Na terenie Niemiec zamówienia powyżej 20 € są bezpłatne z DHL.
W przypadku zamówień do innych krajów UE wysyłka jest bezpłatna od 60 €. Poniżej tej wartości zamówienia koszty wysyłki wynoszą 4,90 € na terenie Niemiec i 6,90 € w UE.
W Niemczech ekspresowa dostawa z zenrush Premium jest dostępna bezpłatnie dla zamówień powyżej 50 €, w tym 6,40 €.
Koszty wysyłki do Szwajcarii wynoszą 9,90 CHF.
Jak długo trwa dostawa?
Czas dostawy to 2-4 dni robocze na terenie Niemiec i Szwajcarii oraz 2-8 dni roboczych dla zamówień do innych krajów UE. Dostawa następnego dnia jest dostępna z zenrush Premium w Niemczech, pod warunkiem, że Twoje zamówienie zostanie otrzymane przed oknem czasowym pokazanym na stronie produktu. Planowany dzień dostawy jest widoczny w kasie.
Czy dostarczacie do stacji pakowania?
Tak. Prześlij nam adres dostawy w następującym formacie:
Imię: Max Nazwisko: Mustermann
Ulica: Paczkomat 123
Dodatkowe informacje adresowe: Numer pocztowy 12345678
Kod pocztowy: 12345 Miasto: Model City

Co mogę zrobić, jeśli mam problemy z dostawą mojego zamówienia?
Prosimy o natychmiastowy kontakt z naszym działem obsługi klienta pod adresem info@girlgotlashes.de. W przypadku zagubionych lub uszkodzonych paczek z zamówienia zenrush mamy tylko 7 dni na złożenie odpowiedniego wniosku do naszego dostawcy usług wysyłkowych.
Czy mogę zwrócić towar?
Ponieważ są to artykuły higieniczne, przyjmujemy tylko zwroty nieużywane iw oryginalnym opakowaniu.
Na co muszę zwrócić uwagę, jeśli chodzi o pielęgnację twarzy?
Klej do rzęs jest rozpuszczalny w tłuszczach, dlatego w codziennej pielęgnacji twarzy i demakijażu należy unikać produktów na bazie olejków. Dzięki kremom i olejkom możesz po prostu ominąć okolice przedłużanych rzęs.
Na jak długo starczy jedno opakowanie?
Duże pudełko zawiera 5 par rzęs, jedna para na tydzień + dodatkowa para na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Jedno opakowanie odpowiada jednemu miesiącowi przedłużania rzęs
Jak długo utrzymują się przedłużone rzęsy?
Przedłużone rzęsy możesz nosić przez 5-7 dni.
Kiedy jest najlepszy czas na przedłużanie rzęs?
Zalecamy nakładanie rzęs rano, aby klej do rzęs miał czas wyschnąć w ciągu dnia. W tym czasie rzęsy nie powinny się zamoczyć.
Jak usunąć przedłużone rzęsy?
Po 5-7 dniach możesz szybko, a przede wszystkim delikatnie usunąć przedłużone rzęsy za pomocą naszego zmywacza LET IT GO. Zastosuj płyn do usuwania pod i nad przedłużonymi rzęsami i pozwól mu działać przez krótki czas (wystarczy 20-30 sekund). Delikatnie wyszczotkuj doczepiane rzęsy lub delikatnie dociśnij je palcami. Po zdjęciu przedłużonych rzęs możesz łatwo rozczesać resztki kleju z własnych rzęs za pomocą cienkiej mikroszczoteczki.
Czy mogę ponownie używać rzęs?
Nie zalecamy ponownego użycia rzęs. Po czasie noszenia do tygodnia zdrowsze i bardziej higieniczne dla własnych rzęs jest użycie nowej pary rzęs. Ponadto rzęsy po drugim użyciu nie będą już tak świeże i puszyste.
Czy przedłużanie rzęs niszczy moje naturalne rzęsy?
NIE. Zdrowie Twoich naturalnych rzęs jest dla nas szczególnie ważne. Dlatego nie używamy agresywnych klejów do rzęs. Możesz delikatnie usunąć nasz klej za pomocą naszego zmywacza LET IT GO bez rwania lub uszkadzania własnych rzęs. Do dodatkowej pielęgnacji możesz zastosować odżywkę do rzęs.
Jak dbam o moje naturalne rzęsy?
Od czasu do czasu daj swoim naturalnym rzęsom trochę odpocząć i na noc nałóż trochę oleju kokosowego szczoteczką do rzęs. Możesz także użyć odżywki do rzęs, którą nakładasz jak eyeliner. To również utrzymuje się dodatkowo. Wiele wskazówek i trików znajdziesz również tutaj, na naszym blogu oraz na Instagramie, Facebooku czy TikToku.
Jak dbać o przedłużane rzęsy?
Twoje przedłużane rzęsy nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Można je przeczesać tylko krótko szczoteczką/szpulką do rzęs po przebudzeniu. Ze względów higienicznych zalecamy nie nosić doczepianych rzęs dłużej niż tydzień, aby nie zaburzyć wzrostu rzęs.
Czy mogę używać przedłużania rzęs również jako osoba nosząca soczewki kontaktowe?
Nawet jeśli nosisz soczewki kontaktowe, możesz łatwo zakładać i używać przedłużanych rzęs. Eyelash Glue PRO nie podrażnia oczu i nie wydziela palących oparów. Wiele naszych klientek nosi soczewki kontaktowe i bardzo dobrze dogaduje się z rzęsami.
Czy przedłużanie rzęs jest wodoodporne?
Zimna woda to nie problem. Należy jednak uważać na ciepłą wodę. Po zmoczeniu rzęs po prostu pozwól im wyschnąć i ponownie ściśnij aplikatorem lub palcami. Top Coat SEAL THE DEAL uszczelnia klej do rzęs i sprawia, że ​​przedłużane rzęsy są bardziej wodoodporne.