Podcięte gumki do rzęs vs. rzęsy studyjne – porównanie


Przedłużanie rzęs stało się dla wielu kobiet comiesięczną rutyną pielęgnacyjną. Kiedy już przyzwyczaisz się do patrzenia w lustro po trwałym przedłużeniu rzęs, uzależnisz się od wzrostu pewności siebie, jaki daje przedłużanie rzęs.

Jak długo trwa przedłużanie rzęs?

W porównaniu ze zwykłymi opaskami na rzęsy, które trzeba nakładać ponownie każdego dnia, trwałe przedłużanie rzęs ma tę zaletę, że sprawia, że wyglądasz świeżo i umalowana, gdy tylko wstaniesz rano i nie musisz się martwić o makijaż oczu przez jakiś czas. Oczywiście oszczędza to wiele czasu rano. Jednak profesjonalne przedłużanie rzęs w studio jest również bardzo czasochłonne. Zabieg może trwać od 1,5 do 3 godzin — i trzeba poświęcić ten czas co 3 tygodnie, aby zastosować nowe przedłużanie rzęs lub wypełnić powstałe luki.

Dla porównania można zaoszczędzić dużo czasu, stosując wstępnie przycięte paski rzęs lub przedłużanie rzęs pod naturalną linią rzęs. Na początku brzmi to nietypowo. Pod własnymi rzęsami? Zazwyczaj paski rzęs przykleja się do własnych rzęs. To prawda, ale ma to tę dużą wadę, że zawsze widać pasek rzęs, czy to przezroczysty, czy czarny. Zwłaszcza gdy zamkniesz oczy i spojrzysz w dół. Nawet jeśli na początku może się to wydawać skomplikowane, przy odrobinie praktyki aplikacja wstępnie przyciętych rzęs od GirlGotLashes nie jest trudniejsza niż przyklejanie pasków rzęs. I ma jedną wielką zaletę: po prostu ich nie widać! Przedłużone rzęsy wtapiają się w naturalne rzęsy, a kiedy patrzysz na oko z góry, w ogóle ich nie widzisz. Zapewnia to wygląd i wrażenie profesjonalnego przedłużania rzęs — niezależnie od tego, czy są to rzęsy objętościowe, czy naturalne — ale w krótszym czasie. Po kilkukrotnym wykonaniu tej czynności przedłużanie rzęs metodą GirlGotLashes zajmuje około 15 minut.

Jak długo utrzymują się przedłużone rzęsy?

Przedłużanie rzęs metodą pre cut, które stosuje się pod naturalną linią rzęs, trwa 5-7 dni, po czym należy je usunąć i nałożyć nową parę. Oczywiście jest to krótszy okres niż w przypadku profesjonalnego przedłużania rzęs, które utrzymuje się do 3 tygodni, ale: kto nie zna tego pajęczego spojrzenia rzęs tuż przed kolejnym uzupełnieniem? Świeżo po wyjściu ze studia wyglądają fantastycznie pięknie, a potem stopniowo wypadają pojedyncze rzęsy. Pojawiają się luki, z którymi nie można nic zrobić, trzeba czekać na kolejną wizytę. Jeśli jednak jesteś własną stylistką rzęs i sama nakładasz rzęsy w domu, nie musisz na nic ani na nikogo czekać. Nawet jeśli segment odpadnie, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby założyć go z powrotem, więc nie będziesz musiała martwić się niepełnymi rzęsami.

Ile kosztuje przedłużenie rzęs?

To dosyć prosta sprawa. W zależności od metody profesjonalne przedłużanie rzęs kosztuje od 100 do 300 euro — miesięcznie. Pudełko EasyPeasyFalsies od GirlGotLashes kosztuje 36,90 euro. W zestawie znajduje się 5 par rzęs/przedłużeń rzęs, z których każda wystarcza na 5-7 dni. Masz więc ten sam efekt za ułamek ceny profesjonalnego przedłużania rzęs.

Czy przedłużanie rzęs zniszczy moje rzęsy?

Trwałe przedłużanie rzęs w salonie, które powinno trzymać do 3 tygodni, naturalnie wymaga mocniejszego kleju niż przedłużanie rzęs z GirlGotLashes, które są zaprojektowane tak, aby wytrzymać do jednego tygodnia. Ten agresywny klej wytwarza również parzące opary, dlatego profesjonalne przedłużanie rzęs powinno być wykonywane wyłącznie w studiu z przeszkolonymi stylistkami rzęs, z zamkniętymi oczami klientki. Z drugiej strony klej do rzęs GirlGotLashes nadaje się do użytku niekomercyjnego, może być stosowany przez nieprofesjonalistów, nie jest agresywny ani porównywalny do superglue i może być stosowany bez wahania na otwartym oku i pod naturalną linią rzęs w celu przedłużenia rzęs, ponieważ nie wytwarza żadnych palących oparów. I nie zaszkodzi własnym rzęsom, można go łatwo usunąć. Aby to zrobić, nałóż płyn do usuwania pod i nad przedłużonymi rzęsami i pozostaw go na krótki czas (wystarczy 20-30 sekund). Delikatnie wyszczotkuj przedłużone rzęsy lub zepchnij je palcami. Po usunięciu przedłużonych rzęs użyj delikatnej mikroszczoteczki, aby łatwo wyczesać resztki kleju z własnych rzęs. W ten sposób żadna naturalna rzęsa nie zostanie uszkodzona ani wyrwana.


Wskazówka: Użyj szczoteczki, aby nałożyć olej kokosowy lub rycynowy na naturalne rzęsy na noc. To odżywia! Następnego ranka ponownie nałóż nową parę rzęs / przedłużanie rzęs. Pamiętaj, aby przed kolejną aplikacją odtłuścić własne rzęsy wodą micelarną.

Wniosek

Ostatecznie jest to kwestia gustu. Dla tych, którzy nie mają nic przeciwko umawianiu się na profesjonalne przedłużanie rzęs co 3 tygodnie i nie przeszkadza im poświęcenie czasu i większa cena, trwałe przedłużanie rzęs w salonie jest najlepszym rozwiązaniem.

Ale jeśli lubisz upiększać się w domu, poświęcać czas dla siebie, cieszyć się dłuższymi rzęsami, a także chcesz zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy, to przedłużanie rzęs GirlGotLashes jest właśnie dla Ciebie! Po prostu spróbuj.