Jak dbam o rzęsy?


Przedłużanie rzęs GirlGotLashes w rzeczywistości wymaga bardzo niewielkiej pielęgnacji podczas noszenia. Nie ma potrzeby regularnego czyszczenia ich szamponem do rzęs, tak jak w przypadku profesjonalnego przedłużania rzęs, ponieważ rzęsy powinny być używane maksymalnie przez tydzień, a następnie wyrzucane. Po tygodniu, ze względów higienicznych, zalecamy użycie nowej pary rzęs, a nie czyszczenie i ponowne używanie już noszonych rzęs. Przedłużone rzęsy straciłyby również swoją puszystość i kształt podczas drugiej aplikacji. A szkoda, w końcu rezultat ma być zbliżony do jakości studyjnej.

Należy jednak pamiętać o kilku rzeczach, aby móc nosić rzęsy tak długo i pięknie, jak to możliwe. Przedłużane rzęsy powinny być trzymane z dala od ciepłej wody, jeśli to możliwe. Nie jest to takie trudne. Na przykład podczas brania prysznica i mycia włosów wystarczy położyć głowę na karku i starać się, aby ciepła woda nie spływała na oczy. Jeśli tak się stanie, nie jest to wielka sprawa. Jedyną ważną rzeczą jest to, aby nie osuszać przedłużonych rzęs, ale pozwolić im wyschnąć na powietrzu. Wówczas klej do rzęs zachowa swoją przyczepność. Podczas codziennego mycia twarzy szybko dojdziesz do wprawy. Po prostu pomiń rzęsy, zamknij oczy podczas mycia i najpierw umyj dolną, potem górną połowę twarzy, a następnie ostrożnie wokół oczu.

Lakier nawierzchniowy SEAL THE DEAL pomaga również przedłużyć trwałość. Zmniejsza uczucie lepkości po przedłużeniu rzęs, sprawia, że klej do rzęs jest bardziej wodoodporny i zapobiega wplątywaniu się kłaczków w rzęsy.

Czy lubisz nosić cienie do powiek, eyeliner lub kohl? Oczywiście, możesz zrobić to samo z przedłużaniem rzęs. Po prostu weź chusteczkę dla niemowląt lub płyn do demakijażu i ostrożnie usuń makijaż z okolic oczu, a następnie jak zwykle oczyść twarz wodą i wybranym produktem.

Jeśli kiedykolwiek zabrudzi Ci się odrobina cienia lub pudru na przedłużonych rzęsach — to też żaden problem. Wystarczy wziąć szpulkę lub pustą, wyczyszczoną szczoteczkę po tuszu do rzęs, lekko zwilżyć ją (zimną wodą) i raz przeczesać rzęsy. Znowu są świeże.

Jak widać, noszenie przedłużonych rzęs GirlGotLashes jest łatwe i nie jest czasochłonne. Kiedy będziesz gotowa do usunięcia przedłużonych rzęs, nałóż płyn z naszego zmywacza LET IT GO pod i na przedłużone rzęsy i pozostaw na 20-30 sekund. Delikatnie wyszczotkuj rzęsy lub zsuń je palcami. Po usunięciu przedłużonych rzęs użyj delikatnej mikroszczoteczki, aby łatwo wyczesać pozostałości kleju z własnych rzęs.

W ten sposób usuniesz rzęsy bardzo delikatnie i bez wyrywania własnych rzęs. Jeśli odkryjesz naturalną rzęsę na usuniętych przedłużeniach rzęs, nie przejmuj się. Każdego dnia tracisz od 4 do 8 rzęs. Oczywiście przedłużanie rzęs nie może po prostu powodować ich wypadania, ale jest utrzymywane w przedłużeniach rzęs. 

Wskazówka: Olej kokosowy działa cuda w pielęgnacji rzęs, dlatego zalecamy, aby dać swoim rzęsom trochę przerwy między aplikacjami. Wystarczy wziąć szczoteczkę i nałożyć niewielką ilość oleju kokosowego na naturalne rzęsy na noc.