Od dramatycznego do naturalnego

Oto przegląd naszych stylów.
Nie możesz się zdecydować? Chętnie doradzimy Ci osobiście pod adresem info@girlgotlashes.de
Zachowuj się jak dama. Bicz jak szef.
BOSS BABE to nasza najdłuższa i najbardziej dramatyczna stylizacja o długości 15-16 mm i pełnej objętości. Czy jesteś prawdziwym szefem, kochanie? Marzysz o wyróżniających się rzęsach? To jest wygląd dla Ciebie! Duża objętość i długość podkreślają Twoje oczy i składają oświadczenie.
drodzy kochani Jesteś kochany!
DEAR DARLING MEDIUM to model średni z linii Dear Darling, teraz dostępny również w dużym opakowaniu. Nie C-curl, nie D-curl, ale DD-curl! DEAR DARLING daje Ci podkręcone i wyjątkowo uwodzicielskie rzęsy. Pierwsza stylizacja w naszej ofercie z czarną opaską do rzęs wyczaruje jeszcze więcej wyrazu i konturów w twoich oczach o długości 10-13 mm.
Bądź najlepszą wersją siebie.
EYE CANDY to styl kocich oczu, który zapewnia super obszerne rzęsy. Rzęsy są porównywalne gęstością do Boss Babe - ale dużo krótsze o długości 8-13 mm. Dzięki wielowarstwowemu efektowi rzęsy unoszą się ku górze i nadają oczom ekstremalną objętość.
Życie się dzieje. Rzęsy pomagają.
FLUTTER FLING nadaje rzęsom objętość i długość. Przedłużane rzęsy są pięknie puszyste i wyjątkowo miękkie, podkreślają oczy i dodają im wyrazu. Z długością 14 mm, ale znacznie większą objętością, są starszą siostrą Style Lash Lover, że tak powiem. Dramatyczne rzęsy, które wyróżniają się, ale nadal łatwo sprawdzają się jako codzienny wygląd. Porównywalny efekt techniki objętościowej z profesjonalnym przedłużaniem rzęs a przy tym cudownie lekki i wygodny w noszeniu.
Pokój, miłość i rzęsy.
LASH LOVER to pełne, długie, puszyste rzęsy o długości 14-15 mm. Płyną delikatnie w kierunku wewnętrznego kącika oka, mają naturalną objętość i wspaniale łączą się z własnymi rzęsami, ale też znacznie je wydłużają. Codzienny look, gdy nie potrzebujesz eyelinera i cienia do powiek oraz idealne uzupełnienie makijażu, gdy lubisz podkreślać oczy.
Rzęsy są najlepszym przyjacielem dziewczyny
Zewnętrznie dłuższy i pełniejszy kształt (13-15mm), FLIRT FILTER daje romantyczny i jednocześnie uwodzicielski efekt kociego oka, który jest nadal naturalny i odpowiedni do codziennego użytku.
Laska dla gwiazd.
STAR GAZER nada Twoim oczom promiennego ułożenia w kształcie gwiazdy, czyli naprzemiennego ułożenia długich i krótkich rzęs. Ostry, fajny i przyciągający wzrok — nie będąc zbyt dramatycznym ani nieporęcznym. Star Gazer to prawdziwa deklaracja piękna, modny styl i przyciągająca wzrok długość 12-14 mm.
Idealne rzęsy. Łatwy poranek.
RIP MASCARA to nasza najkrótsza i najbardziej subtelna stylizacja o długości 8-12 mm. Jak nieco lepsza wersja własnych rzęs i porównywalna z przedłużaniem rzęs 1:1 ze studia rzęs.