Często zadawane pytania


Czy produkty są wegańskie i wolne od okrucieństwa?

Tak, wszystkie nasze produkty są wegańskie i wolne od okrucieństwa.

Czy możliwe są przesyłki międzynarodowe?

Tak, zamówienia do Austrii są już możliwe i z niecierpliwością czekamy na możliwość dostawy do Szwajcarii wkrótce. Ponadto sklep dla wszystkich innych krajów UE jest obecnie tworzony pod adresem girlgotlashes.com.

Jak długo trwa dostawa?

Czas dostawy wynosi od 2 do 4 dni roboczych na terenie Niemiec i od 2 do 8 dni roboczych w innych krajach europejskich.

Czy mogę zwrócić towar?

Ponieważ są to artykuły higieniczne, przyjmujemy tylko zwroty nieużywane iw oryginalnym opakowaniu.

Ile rzęs jest w opakowaniu?

Każde opakowanie zawiera 5 par rzęs, jedna para na tydzień + dodatkowa para na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Jedno opakowanie odpowiada jednemu miesiącowi.

Jak długo utrzymują się przedłużone rzęsy?

Przy odpowiedniej pielęgnacji i aplikacji nasze rzęsy wytrzymują 5-7 dni na parę rzęs. Informacje na ten temat znajdziesz w naszym dziale Tutoriale .

Czy rzęsy są wielokrotnego użytku?

Nie zalecamy ponownego użycia rzęs. Po czasie noszenia do tygodnia zdrowsze i bardziej higieniczne dla własnych rzęs jest użycie nowej pary rzęs. Ponadto rzęsy po drugim użyciu nie będą już tak świeże i puszyste.

Czy przedłużanie rzęs niszczy własne rzęsy?

NIE. Zdrowie Twoich naturalnych rzęs jest dla nas szczególnie ważne. Dlatego nie używamy agresywnych klejów do rzęs. Nasz klej można bardzo delikatnie usunąć za pomocą oleju kokosowego bez rwania i uszkadzania własnych rzęs.

Jak dbać o przedłużane rzęsy?

Twoje przedłużane rzęsy nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Możesz rozczesać tylko szczoteczką do rzęs / szpulką po przebudzeniu. Ze względów higienicznych zalecamy nie nosić doczepianych rzęs dłużej niż tydzień, aby nie zaburzyć wzrostu rzęs. Od czasu do czasu daj swoim naturalnym rzęsom trochę odpocząć i na noc nałóż trochę oleju kokosowego szczoteczką do rzęs. Na naszym blogu znajdziesz również wiele porad i wskazówek.

Jak długo utrzymuje się klej do rzęs?

Po otwarciu klej do rzęs wystarcza na 3 miesiące. Zalecamy nie pozostawiać nasadki otwartej dłużej niż to konieczne, aby zabezpieczyć klej do rzęs przed wysychaniem.